Futball Liga Online - ahol a foci élmény

Bajnoki fordulók

Ha szeretne hozzászólni,
jelentkezz be itt!
2017.jan.10 22:19 | #1
Íme a bajnoki menetrend a sorsolás: (nyilván 18 forduló lesz azok a visszavágók lesznek majd.)
Round 1 ......................
......... Natus Vincere v Green Monsters .........

Time: ..................

......... Európa FC v Radiátor FC .........

Time: ..................

......... Florena FC v Apukov FC .........

Time: ..................

......... Rojiblanco FC v Vajdaság FC .........

Time: ..................

......... Józsefvárosi BSC v Győzelem Éhes FC .........

Time: ..................

Round 2 ......................
......... Radiátor FC v Natus Vincere .........

Time: ..................

......... Apukov FC v Green Monsters .........

Time: ..................

......... Vajdaság FC v Európa FC .........

Time: ..................

......... Győzelem Éhes FC v Florena FC .........

Time: ..................

......... Józsefvárosi BSC v Rojiblanco FC .........

Time: ..................

Round 3 ......................
......... Natus Vincere v Apukov FC .........

Time: ..................

......... Radiátor FC v Vajdaság FC .........

Time: ..................

......... Green Monsters v Győzelem Éhes FC .........

Time: ..................

......... Európa FC v Józsefvárosi BSC .........

Time: ..................

......... Florena FC v Rojiblanco FC .........

Time: ..................

Round 4 ......................
......... Vajdaság FC v Natus Vincere .........

Time: ..................

......... Győzelem Éhes FC v Apukov FC .........

Time: ..................

......... Józsefvárosi BSC v Radiátor FC .........

Time: ..................

......... Rojiblanco FC v Green Monsters .........

Time: ..................

......... Florena FC v Európa FC .........

Time: ..................

Round 5 ......................
......... Natus Vincere v Győzelem Éhes FC .........

Time: ..................

......... Vajdaság FC v Józsefvárosi BSC .........

Time: ..................

......... Apukov FC v Rojiblanco FC .........

Time: ..................

......... Radiátor FC v Florena FC .........

Time: ..................

......... Green Monsters v Európa FC .........

Time: ..................

Round 6 ......................
......... Józsefvárosi BSC v Natus Vincere .........

Time: ..................

......... Rojiblanco FC v Győzelem Éhes FC .........

Time: ..................

......... Florena FC v Vajdaság FC .........

Time: ..................

......... Európa FC v Apukov FC .........

Time: ..................

......... Green Monsters v Radiátor FC .........

Time: ..................

Round 7 ......................
......... Natus Vincere v Rojiblanco FC .........

Time: ..................

......... Józsefvárosi BSC v Florena FC .........

Time: ..................

......... Győzelem Éhes FC v Európa FC .........

Time: ..................

......... Vajdaság FC v Green Monsters .........

Time: ..................

......... Apukov FC v Radiátor FC .........

Time: ..................

Round 8 ......................
......... Florena FC v Natus Vincere .........

Time: ..................

......... Európa FC v Rojiblanco FC .........

Time: ..................

......... Green Monsters v Józsefvárosi BSC .........

Time: ..................

......... Radiátor FC v Győzelem Éhes FC .........

Time: ..................

......... Apukov FC v Vajdaság FC .........

Time: ..................

Round 9 ......................
......... Natus Vincere v Európa FC .........

Time: ..................

......... Florena FC v Green Monsters .........

Time: ..................

......... Rojiblanco FC v Radiátor FC .........

Time: ..................

......... Józsefvárosi BSC v Apukov FC .........

Time: ..................

......... Győzelem Éhes FC v Vajdaság FC .........

Time: ..................